Hokery jako stylowy element wyposażanie małych i dużych wnętrz

Hokery stały się bardzo popularne ze względu na otwarte kuchnie. Te zgrabne siedziska, które zazwyczaj uzupełniają wyspę lub półwysep kuchenny, wyglądają bardzo efektownie i mogą zdecydowanie podbić charakter naszego wnętrza. Wystarczy jedynie dobrać odpowiedni model do naszej, by stał się on jej ozdobą.

Alternatywa dla tradycyjnych krzeseł w małym mieszkaniu

Będąc szczęśliwymi posiadaczami niewielkiej kawalerki, poszukujemy dobrych i przemyślanych rozwiązań, które zapewnią funkcjonalność, ale będą również ciekawym elementem wystroju. W takiej sytuacji, jeśli tylko dysponujemy aneksem, dobrym pomysłem będzie stworzenie strefy jadalnej wykorzystującej formację mebli kuchennych w kształcie półwyspu. Powstały w ten sposób blat możemy uzupełnić stylowymi hokerami (https://mebelhome.pl/pl/c/HOKERY/64) wykonanymi z drewna w skandynawskich klimatach, nawiązującymi obiciem do innych mebli tapicerowanych we wnętrzu. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce, które zająłby tradycyjny stół i zyskamy ładne, modne oraz użyteczne siedzisko pięknie łączące przestrzeń kuchenną z salonem.

Duża kuchnia, czyli wielkie możliwości

Mając do dyspozycji sporą przestrzeń, nie musimy ograniczać się specjalnie w pomysłach aranżacyjnych. Obszerna kuchnia i równie okazały salon pozwolą na stworzenie odrębnej strefy jadalnej z potężnym stołem, przy którym będziemy mogli podejmować gości, jak również małego kącika śniadaniowego wykorzystującego blat kuchenny. O ile w przypadku kawalerek dobrym rozwiązaniem jest półwysep, o tyle duża kuchnia wspaniale będzie się prezentować z niezależną wsypą ustawioną na jej środku. Nowoczesny, minimalistyczny design wnętrza podkreślą hokery na stalowej podstawie, natomiast jeśli wolimy coś odważniejszego, doskonale zagrają tu bardziej fantazyjne, odrobinę futurystyczne formy tego typu krzesła. Dla fanów klasyki oraz stylu prowansalskiego dobrym wyborem będzie lite drewno w naturalnych odcieniach uzupełnione dobrej jakości tkaniną obiciową. Poza funkcjonalnym meblem uzyskamy bardzo stylowy element, który świetnie zagra z całością kuchennego wyposażenia.

Przy współpracy: https://mebelhome.pl/

Post Author: Bednarek Janusz